V175GMCBMC

7.090 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

време

Бренд

OBAKU

Модел

V175GMCBMC

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

33 mm

Водоотпорност

5 атм

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црно

Боја на куќиште

црно

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло

Упатство за употреба