29%

V180GCUURZ

8.700 ден 12.290 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

време

Бренд

OBAKU

Модел

V180GCUURZ

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

42 mm

Водоотпорност

5 атм

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црно

Боја на куќиште

црно

Боја на ремче

кафеаво

Форма на куќиште на часовник

округло