V180GCVWRL

8.590 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

време

Бренд

OBAKU

Модел

V180GCVWRL

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

30 mm

Водоотпорност

5 атм

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бронзена

Боја на куќиште

бело

Боја на ремче

сино

Форма на куќиште на часовник

округло