40%

V181GDBBMB

дата

6.300 ден 10.490 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

дата

Бренд

OBAKU

Модел

V181GDBBMB

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

медицински 316Л челик/ меш

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

40 mm

Функција на часовник

дата

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

црна

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

18 mm