28%

V181GDCWMC

4.000 ден 5.590 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

време

Бренд

OBAKU

Модел

V181GDCWMC

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

40 mm

Водоотпорност

3 атм

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

сребрено

Боја на ремче

сребрено

Форма на куќиште на часовник

округло