50%

V181GDCWRN

дата

4.000 ден 7.990 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

дата

Бренд

OBAKU

Модел

V181GDCWRN

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

40 mm

Функција на часовник

дата

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

кафена

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

20 mm