29%

V190GDCWRZ

4.800 ден 6.790 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

време

Бренд

OBAKU

Модел

V190GDCWRZ

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

42 mm

Водоотпорност

5 атм

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

кафеава

Боја на ремче

кафеаво

Форма на куќиште на часовник

округло