V195LXVIMV

6.790 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

OBAKU

Модел

V195LXVIMV

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

30 mm

Водоотпорност

3 атм

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

Rose Gold

Боја на куќиште

Rose Gold

Боја на ремче

Rose Gold

Форма на куќиште на часовник

округло