29%

V195LXVNMN

4.800 ден 6.790 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

OBAKU

Модел

V195LXVNMN

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

30 mm

Водоотпорност

3 атм

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

кафеава

Боја на куќиште

кафеава

Боја на ремче

кафеаво

Форма на куќиште на часовник

округло