29%

V197GXCWNF

2.900 ден 4.090 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

време

Бренд

OBAKU

Модел

V197GXCWNF

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

Текстил

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

40 mm

Водоотпорност

3 атм

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

бело

Боја на ремче

црно

Форма на куќиште на часовник

округло