29%

V197GXVLML

5.600 ден 7.890 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

време

Бренд

OBAKU

Модел

V197GXVLML

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

40 mm

Водоотпорност

3 атм

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сина

Боја на куќиште

сина

Боја на ремче

сино

Форма на куќиште на часовник

округло