28%

V211LXVIRX

време (час,минути, секунди)

4.500 ден 6.290 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време (час,минути, секунди)

Бренд

OBAKU

Модел

V211LXVIRX

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

36 mm

Функција на часовник

време (час,минути, секунди)

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

розева

Боја на ремче

бронзена

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

12 mm