29%

V220GMCLMC

7.200 ден 10.190 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

време

Бренд

OBAKU

Модел

V220GMCLMC

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

43 mm

Водоотпорност

10 атм

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сина

Боја на куќиште

сребрено

Боја на ремче

сребрено

Форма на куќиште на часовник

округло