29%

V222GRCJRZ

4.800 ден 6.790 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

време

Бренд

OBAKU

Модел

V222GRCJRZ

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

соларен

Големина на куќиште (mm)

42 mm

Водоотпорност

3 атм

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сива

Боја на куќиште

сиво

Боја на ремче

кафеаво

Форма на куќиште на часовник

округло