V222GRCLMC

6.790 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

време

Бренд

OBAKU

Модел

V222GRCLMC

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

соларен

Големина на куќиште (mm)

48 мм

Водоотпорност

3 атм

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сина

Боја на куќиште

сина

Боја на ремче

сребрено

Форма на куќиште на часовник

округло