V227LXVJMJ

време (час и минути)

10.890 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време (час и минути)

Бренд

OBAKU

Модел

V227LXVJMJ

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

медицински 316Л челик/ меш

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

34 mm

Функција на часовник

време (час и минути)

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

сафирно

Боја на бројчаник

сива

Боја на куќиште

бронзена

Боја на ремче

сива

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

10 mm