29%

V227LXVLMV

време (час и минути)

7.700 ден 10.890 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време (час и минути)

Бренд

OBAKU

Модел

V227LXVLMV

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

медицински 316Л челик/ меш

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

34 mm

Функција на часовник

време (час и минути)

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

сафирно

Боја на бројчаник

сина

Боја на куќиште

бронзена

Боја на ремче

бронзена

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

10 mm