29%

V228LXGIMG

5.000 ден 7.090 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

OBAKU

Модел

V228LXGIMG

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

34 mm

Водоотпорност

3 атм

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

златно

Боја на ремче

златно

Форма на куќиште на часовник

округло