29%

V230GXJLMJ

време (час и минути)

8.400 ден 11.890 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

време (час и минути)

Бренд

OBAKU

Модел

V230GXJLMJ

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

медицински 316Л челик/ меш

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

39 mm

Функција на часовник

време (час и минути)

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

сафирно

Боја на бројчаник

сина

Боја на куќиште

сива

Боја на ремче

сива

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

18 mm