29%

V241LXGWMG

време (час и минути)

5.600 ден 7.890 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време (час и минути)

Бренд

OBAKU

Модел

V241LXGWMG

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

медицински 316Л челик/ меш

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

29 mm

Функција на часовник

време (час и минути)

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бисерна

Боја на куќиште

златна

Боја на ремче

златна

Форма на куќиште на часовник

округло