29%

V245LXCIMC

7.200 ден 10.190 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

OBAKU

Модел

V245LXCIMC

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

32 mm

Водоотпорност

3 атм

Стакло на часовник

кристално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

сребрено

Боја на ремче

сребрено

Форма на куќиште на часовник

округло