V248GXBBMB

5.690 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

време

Бренд

OBAKU

Модел

V248GXBBMB

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

40 mm

Водоотпорност

3 атм

Стакло на часовник

кристално

Боја на бројчаник

црно

Боја на куќиште

црно

Боја на ремче

црно

Форма на куќиште на часовник

округло