50%

PC902392F03

време, две стрелки

4.150 ден 8.290 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време, две стрелки

Бренд

PIERRE CARDIN

Модел

PC902392F03

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

34 mm

Функција на часовник

време, две стрелки

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бронзена

Боја на куќиште

бронзена

Боја на ремче

кафеава

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

20 mm