S700LXBBMB-DB

12/24 часа

3.890 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

12/24 часа

Бренд

STRAND BY OBAKU

Модел

S700LXBBMB-DB

Пол

женски

Материјал на часовник

челик

Материјал на ремче

челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

35 mm

Функција на часовник

12/24 часа

Водоотпорност

3 атм

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

rosegold

Боја на куќиште

црна

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

округло