S700LXVJMJ

12/24 часа

4.190 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

12/24 часа

Бренд

STRAND BY OBAKU

Модел

S700LXVJMJ

Пол

женски

Материјал на часовник

челик

Материјал на ремче

челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

35 mm

Функција на часовник

12/24 часа

Водоотпорност

3 атм

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

rosegold

Боја на куќиште

rosegold

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

округло