S702GXCWMC

12/24 часа

2.990 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

12/24 часа

Бренд

STRAND BY OBAKU

Модел

S702GXCWMC

Пол

машки

Материјал на часовник

челик

Материјал на ремче

челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

38 mm

Функција на часовник

12/24 часа

Водоотпорност

3 атм

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сребрена

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло