S703GMBBMB

12/24 часа/датум

5.690 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

12/24 часа/датум

Бренд

STRAND BY OBAKU

Модел

S703GMBBMB

Пол

машки

Материјал на часовник

челик

Материјал на ремче

челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

39 мм

Функција на часовник

12/24 часа/датум

Водоотпорност

3 атм

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

црна

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

округло