10%

SM34031.01

Време, дата, стоперка

17.800 ден 19.690 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време, дата, стоперка

Бренд

SWISS MILITARY

Модел

SM34031.01

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

гума

Тип на механизам

Кварцен

Вид на механизам

Аналоген

Големина на куќиште (mm)

44 mm

Функција на часовник

Време, дата, стоперка

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

Минерално стакло

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

црна

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

/