30%

SM34046.05

Време, дата

15.300 ден 21.790 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време, дата

Бренд

SWISS MILITARY

Модел

SM34046.05

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

медицински 316Л челик

Тип на механизам

Кварцен

Вид на механизам

Аналоген

Големина на куќиште (mm)

40 mm

Функција на часовник

Време, дата

Водоотпорност

10 бари

Стакло на часовник

К1 Стакло, сафирна облога

Боја на бројчаник

сива

Боја на куќиште

биколор

Боја на ремче

биколор

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

/