30%

SM34064.02

Време, дата, стоперка

17.500 ден 24.990 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време, дата, стоперка

Бренд

SWISS MILITARY

Модел

SM34064.02

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

Текстил

Тип на механизам

Кварцен

Вид на механизам

Аналоген

Големина на куќиште (mm)

46 mm

Функција на часовник

Време, дата, стоперка

Водоотпорност

10 бари

Стакло на часовник

Минерално стакло

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

Сребрена (мат)

Боја на ремче

сина

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

22 mm