SMS34072.08

27.289 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

време, дата, стоперка

Бренд

SWISS MILITARY

Модел

SMS34072.07

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

силикон

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

соларен

Големина на куќиште (mm)

44 mm

Функција на часовник

Време, дата, стоперка

Водоотпорност

10 бари

Стакло на часовник

К1 Стакло, сафирна облога

Боја на бројчаник

сина

Боја на куќиште

црна

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

округло