JW2021NK

2.090 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

U.S. POLO NAKIT

Модел

JW2021NK

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

сребрена