JW3068BR

3.790 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

U.S. POLO NAKIT

Модел

JW3068BR

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

сребрена