USPJ230NK

6.089 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

U.S. POLO NAKIT

Модел

USPJ230NK

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

биколор