USPJ272NK

2.890 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

U.S. POLO NAKIT

Модел

USPJ272NK

Пол

женски

Материјал

медицинскичелик

Боја

сребрена