USPJ279NK

2.390 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

U.S. POLO NAKIT

Модел

USPJ279NK

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

сребрена