USPJ560EA

2.290 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

U.S. POLO NAKIT

Модел

USPJ560EA

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

сребрена