USPJ560EA

2.290 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

U.S. POLO NAKIT

U.S POLO накитот ги комбинира модерниот дизајн, трендови и препознатливиот квалитет. Накитот одлично прилега на сите кои сакаат да се истакнат и да бидат различни. Брендот го исполнува вкусот на секој во дизајнот и им овозможува на своите потрошувачи да носат различен накит секој ден, во склоп на својата облека и комбинација на бои.

Бренд

U.S. POLO NAKIT

Модел

USPJ560EA

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

сребрена