USPJ918BR

2.290 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

U.S. POLO NAKIT

Модел

USPJ918BR

Пол

машки

Материјал

природна кожа

Боја

црна