USPJ925BR

3.190 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

U.S. POLO NAKIT

Модел

USPJ925BR

Пол

машки

Материјал

природна кожа

Боја

црна