39%

USP3107BK

време

4.500 ден 7.390 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

U.S. POLO

Модел

USP3107BK

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

медицински 316Л челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

26 x 36 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

црно

Боја на ремче

црно

Форма на куќиште на часовник

правоаголно

Ширина на ремче

18 mm