39%

USP4514ST

време, дата, тахиметар

7.800 ден 12.890 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време, дата, тахиметар

Бренд

U.S. POLO

Модел

USP4514ST

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

медицински 316Л челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

44 mm

Функција на часовник

време, дата, тахиметар

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

22 mm