50%

USP4553GY

време, ден, дата

6.800 ден 13.590 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време, ден, дата

Бренд

U.S. POLO

Модел

USP4553GY

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

40 mm

Функција на часовник

време, ден, дата

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сина

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

сина

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

18 mm