40%

USP4574BK

време

4.620 ден 7.690 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

U.S. POLO

Модел

USP4574BK

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

силикон

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

46 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

црно

Боја на ремче

црно

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

22 mm