40%

USP4622BK

време, дата, ден

8.400 ден 13.990 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време, дата, ден

Бренд

U.S. POLO

Модел

USP4622BK

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

медицински 316Л челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

40 mm

Функција на часовник

Време, дата, ден

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

20 mm

Упатство за употреба