USP5418BR

време

6.850 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

U.S. POLO

Модел

USP5418BR

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

36 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

бронзена

Боја на ремче

кафена

Форма на куќиште на часовник

округла

Ширина на ремче

18 mm